بنام قدرت مطلق 

در روز پنجشنبه مورخه ۱۳۹۹/۴/۵ سومین جلسه از دور دوم سری کارگاههای اموزشی مجازی کنگره ۶۰ لژیون سردار نمایندگی کرمانشاه با نگهبانی مسافر جبار عبدی و استادی ایجنت محترم شعبه کرمانشاه آقا مهرداد و دبیری مسافر رامین با دستور جلسه  پس انداز  در نمایندگی رآس ساعت ۱۵:۳۰ با حضور اعضای لژیون سردار  برگزار گردید

خلاصه سخنان استاد . . .

خیلی خوشحالم که در جمع شما دوستان و اعضای لژیون سردار نمایندگی کنگره شعبه کرمانشاه هستم . 

در مورد دستور جلسه باید بگم که خدمت کردن بلاعوض  در کنگره بزرگترین کار و پس انداز به حساب میاد و هر کس در هر جایگاهی که خدمت میکنه در واقع عشق بلاعوض هست و خصوصا اینکه عضو لژیون سردار باشند و خدمتگزار و انجام هر خدمتی در کنگره نوعی پس انداز محسوب میشه خوشبختانه از زمان تشکیل لژیون کرمانشاه تا تبدیل شدن به نمایندگی کوچکترین خدمت و کمک از شعبه مرکزی نگرفته ایم و این باعث شدشعبه کرمانشاه روی پایه های محکم و مناسب برنامه ریزی بشه و تمام دوستانی که در این راه تلاش و خدمت کردن براشون مثل پس انداز است که در آینده از اون برداشت میکنند.

استاد در ادامه گفتند:

این اصل همواره در کنگره شصت ثابت شده که تمامی خدمتگزاران به ازای خدمت خالصانه و بلاعوض همیشه در حال پیشرفت هستند ، چه از لحاظ معنوی و چه از لحاظ اقتصادی، پس دوستان من و اعضای لژیون سردار متوجه قدر و ارزش این جایگاه باشیم وبدانیم که پول دادن و بخشیدن درراه این عمل عظیم پس انداز و کار بسیار بزرگی است و پاداش اینکار را در صور پنهان خواهیم گرفت و این قانون کائنات است که هر چه کمک کنیم چند برابر آن به ما برگشت خواهد خورد،بنابراین اعضای لژیون سردار مثل تیکه های یک پازل هستند و همه در این مورد مسئولیت دارند که نقش خود را خوب و تاثیر گذار به انجام برسانند. 

با تشکر از همه دوستان عزیز که در این جلسه به صحبتهای من توجه کردند ، اکنون  جلسه برای مشارکت دوستان در خصوص دستور جلسه باز است متشکرم.

مشارکت مسافر آقا جواد:

درخصوص پس انداز خداوند در قرآن کریم می‌فرماید اگر هر کمکی کنم هفتاد برابر آن جبران میشود و از خداوند متعال خواستارم فرصتی برایم ایجاد کند که بتوانم ، لطفی را که در کنگره به من کرده جبران کنم.

مشارکت مسافر آقا علی:

دوستان من  وضعیت مالی مناسبی نداشتم و در واقع در رتبه صفر بودم که به کنگره وارد شدم و آموزش و سفر در کنگره باعث شدوضع مالی من دگرگون و در نتیجه خوب شود ، بنابراین مصمم هستم در کنگره خدمتگزار بلاعوض باشم و در حد توان از لحاظ مالی در اهداف کنگره نیز شرکت کنم.

مشارکت مسافر آقا مهدی:

من با توجه به اینکه از بدو ورود به کنگره جذب فرمایشات صحبتهای جناب مهندس دژاکام بنیان محترم کنگره شدم  وهمچنین  فرمانبرداری کردن ازراهنمای خودم و در نتیجه رسیدن به حال خوب در زندگی ، خودم را مسئول  میدانم در حد توان در اهداف کنگره خدمتگزار باشم. 

۰

مقاله: از حال بد به حال خوب

مقاله:از فرمانبرداری تا فرماندهی

مصاحبه با کمک راهنمای محترم مسافر علی، نمایندگی کرمانشاه

اولین جلسه لژیون سردار نمایندگی کرمانشاه سال ۹۸

گزارش تصویری گرامیداشت هفته راهنما لژیون اول نمایندگی کرمانشاه

جلسه روز پنجشنبه مورخ 99/03/08 با دستور جلسه وادی دهم و تأثیر آن روی من نمایندگی کرمانشاه

دومین جلسه لژیون سردار نمایندگی کرمانشاه 99/03/08 با دستور جلسه:رمضان،معلم ،بخشش

کنگره ,پس ,لژیون ,جلسه ,انداز ,سردار ,پس انداز ,در کنگره ,لژیون سردار ,که در ,اعضای لژیون ,اعضای لژیون سردار ,لژیون سردار نمایندگی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پاسخ سوالات درسهایی از قران تست،فشار قوی (HV-TEST) shabnamgkhiyalc neeveshteedeelii keikshirini1 mojnasim کشکول نامه وبلاگ بلیط چارتر ارزان تیک بان حامی وب هر چی که بخوای