استاد  جلسه :  مسافر مرتضی
نگهبان جلسه  :  مسافر سعید
دبیر    جلسه  :  مسافر یونس

استاد در ابتدا خداوند را شکر نمودند که در این جایگاه قرار گرفتند تا آموزش بگیرند و خدمت کنند.
جناب مهندس  با دیدگاه باز و بلندی که نسبت به آینده  داشتند در سال ۱۳۷۸ در  دانشگاه علوم پزشکی سیستان و بلوچستان کنگره 60 را به جامعه پزشکی معرفی نمودند و صورت مسئله اعتیاد را مطرح کردند و این  حرکتی بود که من به عنوان  یک  مصرف کننده  توانستم از این دانش مهم استفاده کنم و در این مکان مقدس به درمان برسم.

جناب آقای مهندس دژاکام از همان ابتدا به این فکر بودند که کنگره ۶۰ را به تمام پزشکان و استادانی که در زمینه درمان اعتیاد فعالیت دارند معرفی نمایند تا کنگره را با آغوش باز بپذیرند و طی بیست سال تلاش در تبادل  اطلاعات با  جامعه پزشکی کشور  توانستند شربت شفابخش  OT  را برای ما به ارمغان بیاورند.
کلیه  رهجویانی که در کنگره 60 به درمان  رسیدند سندی  بدون نقض  هستند که  حتی پس از درمان  بر گشتی به مواد مخدر نداشتند.
در کتاب  چهارده مقاله  صورت مسئله اعتیاد به زبانی ساده و شیوا نگاشته شده تا از آن استفاده شود و اکثر اساتید و پزشکانی که در زمینه درمان اعتیاد فعالیت دارند ، کنگره ۶۰ را به عنوان یک سازمان مردم نهاد موفق پذیرفته اند .
استاد در ادامه فرمودند:
من در اوایل یک نوع ماده مخدر مصرف می‌کردم ولی متاسفانه با مراجعه به سایر مراکزی که فقط شعار درمان اعتیاد را می‌دهند، انواع قرص ، شربت متادون و . به مصرفم اضافه شد. تصور می کردم تحت درمان بودم ولی روش های درمان من ناقص بود و جسم ، روان و جهانبینی من را نتوانستند درمان کنند. پس از ورود به کنگره مثلث درمان شامل سه ضلع جسم ، روان و جهانبینی من به تعادل رسید چرا که شعار کنگره ۶۰ این است : 
درمان فوق ترک و رسیدن به تعادل فوق درمان است .

مقاله: از حال بد به حال خوب

مقاله:از فرمانبرداری تا فرماندهی

مصاحبه با کمک راهنمای محترم مسافر علی، نمایندگی کرمانشاه

اولین جلسه لژیون سردار نمایندگی کرمانشاه سال ۹۸

گزارش تصویری گرامیداشت هفته راهنما لژیون اول نمایندگی کرمانشاه

جلسه روز پنجشنبه مورخ 99/03/08 با دستور جلسه وادی دهم و تأثیر آن روی من نمایندگی کرمانشاه

دومین جلسه لژیون سردار نمایندگی کرمانشاه 99/03/08 با دستور جلسه:رمضان،معلم ،بخشش

درمان ,کنگره ,اعتیاد ,، ,۶۰ ,جلسه ,که در ,را به ,درمان اعتیاد ,کنگره ۶۰ ,در زمینه ,زمینه درمان اعتیاد ,صورت مسئله اعتیاد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

خرید و فروش انواع ضایعات اهن در تهران دختری از جنس هامین حس شادی دلـبستــه آن یـار خـراسـانــی خـویشم subsceene Lisa (خدا) (امام حسین) اخبار جدید نیو بی daryamojic مرکز مقالات و آزمونها