نگارش:مسافر بهرام
تایپ و ویرایش:مسافر مهدی 
وقتی به کنگره 60 آمدم گفته شد سرم را با سر راهنما عوض کنم وگوش به فرمان راهنما باشم.باید رو به ارزشها حرکت کنم وازضدارزشها دوری کنم.اگر از روز اول فرمانبردار خوبی باشم،در نتیجه به فرماندهی هم میرسم.
به این نتیجه رسیدم اگر بخواهم بازیگر خوبی باشم،تنها راه باقی مانده برایم گوش به فرمان بودن و مطیع بودن است،فهمیدم راهنما هر دستوری به من داد با احترام تمام آن را اجرا کنم و به عمل برسانم.
یادم افتاد در زمان مصرف مواد مخدر فرماندهی جسم خودم را از دست داده بودم و همین باعث شده بود تخریب زیادی ببینم ودر کنگره به من آموختند چگونه آموزش پذیر باشم.در ادامه چشم گفتن را یاد گرفتم،وبا اولین باری که مطیع شدم و چشم گفتم دیدم چه طعم دل نشینی داردوفهمیدم کنگره چشم یعنی چه.
فرماندهی کار هر کس نیست،باید فرمانده شهر وجودی و صور آشکارخودم  باشم تا بتوانم جایگاه خودم راحفظ کنم وتلاش کنم از جایگاه کوچک به جایگاه بزرگتر برسم .
در کل به این نتیجه رسیدم،باید به فرماندهی عقل برسم تا از میان خواسته های معقول ونا معقول، عقل قوه ی عمل را به کار گیرد و تاشاگردی نکنم،به استادی نمیرسم.
وخوب فهمیدم فرمانبرداری از راهنما یعنی فرماندهی شهر وجودی خود ،شهری که با بمبارانهای مختلف کشورهای بیگانه و یا همان مواد مخدر دچار چه تخریبهای شد
در پایان از راهنمای گرامی آقا مهرداد و سایر خدمتگذران نمایندگی کرمانشاه بسیار ممنون و سپاسگذارم بابت زحماتی که برای من و امثال من میکشند 

مقاله: از حال بد به حال خوب

مقاله:از فرمانبرداری تا فرماندهی

مصاحبه با کمک راهنمای محترم مسافر علی، نمایندگی کرمانشاه

اولین جلسه لژیون سردار نمایندگی کرمانشاه سال ۹۸

گزارش تصویری گرامیداشت هفته راهنما لژیون اول نمایندگی کرمانشاه

جلسه روز پنجشنبه مورخ 99/03/08 با دستور جلسه وادی دهم و تأثیر آن روی من نمایندگی کرمانشاه

دومین جلسه لژیون سردار نمایندگی کرمانشاه 99/03/08 با دستور جلسه:رمضان،معلم ،بخشش

فرماندهی ,کنم ,راهنما ,جایگاه ,چشم ,کنگره ,مواد مخدر ,به فرماندهی ,به فرمان ,به این ,این نتیجه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

منابع انسانی، آموزش، جذب و استخدام golgaz hematiyan مطالب اینترنتی پایگاه خبری، تحلیلی صافی نیوز دبستان غیردولتی ارسباران هنر زندگی | مشاوره روانشناسی هنر زندگی کمک و رهایی هنوز دیر نیست نمایندگی کرج شهید محمد حسین شجری