استاد جلسه  :  ایجنت محترم آقا مهرداد
نگهبان جلسه مسافر رامین
دبیر جلسه    :  مسافر همایون
خدارند را شاکر و سپاسگزارم و از آقا وریا بخاطر حرکت درستی که انجام دادند تشکر میکنم و از تمامی خدمتگزارانی که در کنگره زحمت می کشند کمال تشکر را دارم ، امیدوارم برای عمل سالمی که انجام می‌دهند به بهترین خواسته ها برسند.
و اما قسمت اول جلسه کتاب چهارده مقاله : این کتاب در زمینه مواد مخدر و درمان آن و شناخت انواع مواد مخدر و مصرف کننده گان است که در جهت افزایش علم و آگاهی خانواده های محترم بسیار خوب و کاراآمد است.
در زمان مصرف یک عینک بدبینی روی چشمم زده بودم و همه چیز را افیونی می دیدم.
برای درمان مواد مخدر یک طرف قضیه جسم است و طرف دیگر شرکت کردن در کلاس های جهابینی کنگره بوده تا اطلاعات ما در زمینه اختلالات پنهان و آشکار ، میزان تخریب ، شروع سفر ، مبدا و مقصد ، افزایش یابد و اینکه بدانیم در کجای کار قرار گرفته ایم و به چه میزان به جسم و روان شخص مصرف کننده آسیب وارد شده است و برای این کلاس ها و درمان شخص مصرف کننده بطور میانگین یازده ماه وقت لازم است.
سعی کنم این کتاب را در طاقچه نگذارم تا خاک بخورد و آن‌ را حتما مطالعه کنم که کتاب بسیار مفید و جامعی می باشد و به خانواده ها آموزش می دهد که اعتیاد درمان قطعی دارد.

مراسم تولد اولین سال رهایی مسافر وریا رهجوی آقا مهرداد از لژیون اول نمایندگی کرمانشاه

و اما قسمت دوم جلسه ،استاد اولین سال رهائی مسافر آقا وریا را به ایشان و  هم چنین همسفر شان که با قدم گذاشتن در مسیر کمک راهنمایی گروه همسفران و ایجاد یک لژیون قوی و پر انرژی چه در سفر اول و چه در سفر دوم بال پروازی برای ایشان بودند صمیمانه تبریک گفتند .

همسفر آقا وریا نمونه یک همسفر صبور و پرتلاش است که تمامی همسفران در کنگره باید از ایشان الگو برداری کنند که با توجه به مسافت زیاد سنندج تا کرمانشاه  ، در سرما و گرما مسافر خود را حمایت کردن تا در نهایت به رهائی رسیدند و آرامش به خانواده ایشان باز گشت. 
در پایان با اهداء نشان یک سالگی به مسافر وریا و عرض تبریک تمام اعضای نمایندگی مراسم با شکوه خاصی به پایان رسید.

مقاله: از حال بد به حال خوب

مقاله:از فرمانبرداری تا فرماندهی

مصاحبه با کمک راهنمای محترم مسافر علی، نمایندگی کرمانشاه

اولین جلسه لژیون سردار نمایندگی کرمانشاه سال ۹۸

گزارش تصویری گرامیداشت هفته راهنما لژیون اول نمایندگی کرمانشاه

جلسه روز پنجشنبه مورخ 99/03/08 با دستور جلسه وادی دهم و تأثیر آن روی من نمایندگی کرمانشاه

دومین جلسه لژیون سردار نمایندگی کرمانشاه 99/03/08 با دستور جلسه:رمضان،معلم ،بخشش

، ,مسافر ,وریا ,جلسه ,آقا ,کتاب ,مواد مخدر ,مصرف کننده ,آقا وریا ,در کنگره ,است که ,کتاب چهارده مقاله

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

81205350 دانلودستان سازعشق پایه هفتمی ها آژانس مسافرتی الیت آسمان زاگرس تا اخر این احساس دانلود آهنگ جدید ایرانی زندگی نو art41 فروشگاه لینک فایل